İMPLANT (VİDA DİŞ YAPIMI) POLATLI'DA

Polatlı Diş Hekimlerinden Sn. Gül Sema Özcan Atatürk İlköğretim Okulunda, Ağız ve Diş Sağlığında yenilikler konulu bir seminer verdi. Okul müdürü Sn. İsmail Kaya'nın ve öğretmenlerimizden Sn. Sibel Dağ'ın organize ettiği Ağız ve Diş Sağlığı semineri ilgiyle karşılandı.

Diş Doktoru Gül Sema Hanım, Diş Hekimliği alanındaki en son teknolojik gelişmelerden bahsetti. İmplant(vida diş) uygulamasını Polatlıda dünya standartlarında ameliyathane şartlarında yaptıklarını sözlerine ekledi.

Okulumuz öğretmenlerine verilen seminerde, şu bilgileri verdi: 45 dakikada kliniğimizde diş beyazlatma yapıldığını ve kendi diş renginizin 7-8 kat daha beyazladığını bu beyazlığın 3-4 yıl korunduğunu beyaz ve güzel bir gülüşün insana farklılık ve mutluluk kattığını söyledi. Ayrıca kırık diş tedavileri, implant(vida diş) hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Diş Doktoru Gül Sema Özcan, dişlerinize sahip çıkın onları koruyun mesajı verdi. Çekilen dişin yerine 3 ay içinde yeni dişin konması şarttır. Boşluk olan yerde çene kemiği hızla erimektedir. Kemik kaybının yanında çekilen diş komşu dişleri sağa sola devirir, tüm dişler kayar ve boşluğun karşısındaki dişler aşağı doğru uzar. O nedenle mutlaka çekilen dişin yerine tek diş vida artık tüm dünyada olduğu gibi %99 başarıyla Polatlıda da kliniğimizde yapılmaktadır. En iyi tedavi hasta olmamaktır. Hasta olunca da erken teşhis ve tedavi dişlerimizi kurtarır.