ANKARA da doğdum. 1982 de Gazi Üniversitesi diş hekimliği fakültesini kazandım. 1987 de mezun oldum. İstediğim gibi bir iş bulamadığım için bir yıl çalışamadım. O dönemde ya kaçak pis koşullarda çalışan sahtecilerin eline düşüyordunuz ya da Devletin açtığı sınavı geçip torpil de bulursanız bir işiniz oluyordu. Hastane şartları da sahtecilerin çalışma koşullarından çok farklı değildi. Bunlar kolay seçimlerdi. Sağlık bakanlığının sınavını da kazandığım halde tercih etmedim. İdealimdeki dünya standartlarında diş sağlığı hizmeti sunabilmek için zor ama doğru olanı seçtim.

1989 da kendi imkânlarımı zorlayarak da olsa diş kliniğimi açtım. Bu güne kadar severek coşkuyla 25 yıldır hizmet adıyorum. 100 den fazla uluslararası ve ulusal diş hekimliği kongrelerine ve seminerlere katıldım. Sürekli Diş hekimliği Sertifikam (SDE) her zaman kliniğimde asılı. Daima yenilikçi gelişmeleri takipçi ve uygulayıcı oldum. Yani kendimle yarıştım diyebilirim. Kendimi geliştirirken ekip arkadaşlarımı da sürekli eğitmeye çalıştım. Çünkü gerçek başarının uyumlu, coşkulu, işini ve insanları seven, severek çalışan iyi bir ekiple çalışarak elde edileceğine inandım. Hedef hep daha iyiye en yeniye ekip olarak koşmaktır. En iyi yatırımın insana yatırım olduğuna yürekten inanıyorum.

Bugün de diş hekimlerinin kliniklerini kapatıp daha garanti gelir alanlarına geçtiği dönemde ben tersine büyümeyi ve gelişmeyi seçerek kliniğimi baştan sona yeniledim büyüttüm ve uzman hekim arkadaşlarımla her alanda hep birlikte çalışabileceğimiz ağız ve diş sağlığı merkezine dönüştürdüm.

MESLEĞİMİ VE İNSANLARI ÇOK SEVİYORUM. Sözlerimi Herkesin acısız, mutlu yaşaması dileği ile sloganımız ile tamamlamak istiyorum...

GÜLÜMSEYİN HAYATAAA...

DİŞHEKİMİ GÜL SEMA ÖZCAN

Eryaman 3.Etap Şeyh Şamil Mah. 1. TBMM  Caddesi 142. Sokak Tepe Blokları  17337 Ada B3/2 D: 4
Etimesgut / Ankara